SECO

Firma Seco Tools je celosvětový dodavatel řezných nástrojů pro různé výrobní postupy a technologie. Naše řezné nástroje jsou navrženy a vyráběny s důrazem na preciznost tak, aby je bylo možné používat konzistentně a produktivně pro všechny typy aplikací při obrábění.

INOVATINÍ TECHNOLOGIE
Pro 3D frézování může firma Seco nabídnout široký rozsah nástrojů s vysokými technickými parametry a v té nejvyšší kvalitě.

DODÁVANÝ SORTIMENT NÁSTROJŮ
Seco Tools je dodavatel celého sortimentu řezných nástrojů. Frézy a břitové destičky představují komplexní řadu pro všechny aplikace zahrnující 3D obrábění od malých součástí na malých obráběcích centrech, až po frézování s velkými výkony na vysoce výkonných frézkách.

SERVIS & PODPORA
Seco Machining Navigátor je unikátní katalogový systém. S pravidelnými aktualizacemi a novými verzemi je tento box zdroj, který je využitelný komukoliv v oblasti obrábění kovu. Informace jsou o více než 20,000 různých produktech...

Katalogy ke stažení:



MBM, spol. s r.o.

Křeslická 301/1, 101 00, PRAHA 10

tel: +420 - 272 772 012, 272 765 046

fax: +420 - 272 770 646

e-mail: mbm@mbmpraha.cz

website: http://www.mbmpraha.cz

Velkoobchodní a maloobchodní prodej nástrojů na obrábění kovů, upínacího nářadí, měřidel, elektrického ručního nářadí, brusiva.
Zastoupení: SUMITOMO, DORMER, ORODJA ERHART, STELLRAM, MENLO, EUROPA TOOL, NATOOL, NOMA, EROGLU, CHIA-MO
Prodej frézek, CNC soustruhů, obráběcích center a dalšího příslušenství.