Stroje

Společnost MBM, spol. s r.o. nabízí širokou škálu produktů pro řešení Vašich obráběcích potřeb. Při výběru našich dodavatelských firem jsme se zaměřili na:

Kvalitu strojů

Před dojednáním dohod o výhradním zastoupení jsme ověřili kvalitu strojů u evropských zastoupení výrobců z Taiwanu. Nejlepší referencí jsou zkušenosti našich spokojených zákazníků.

Poměr ceny a výkonu

Námi zastupovaní výrobci jsou schopni nabídnout ve své třídě špičkové řešení za příznivé ceny. Na základě potřeb našich zákazníků jsme schopni najít spolehlivé, kvalitní a ekonomicky rentabilní obráběcí řešení.

Nabídku kompletního sortimentu produktů

Jelikož je našim záměrem pokrýt co nejširší škálu požadavků našich zákazníků nabízíme široký sortiment produktů mnoha navzájem si nekonkurujících výrobců. Kromě toho můžete v naší nabídce najít také použité obráběcí stroje s ověřeným původem.

Specializaci výrobce

Všichni dodavatelé společnosti Macmatic jsou úzce specializováni na určitý segment trhu obráběcích strojů z čehož plyne vysoká technická i kvalitativní úroveň námi nabízených řešení. To je také důvodem vysokého počtu námi zastupovaných značek.

Obráběcí centra Vodorovná
Obráběcí centra Horizontální Obráběcí centra Portálová CNC soustruhy a frézky

MomentumPříslušenství

MBM, spol. s r.o.

Křeslická 301/1, 101 00, PRAHA 10

tel: +420 - 272 772 012, 272 765 046

fax: +420 - 272 770 646

e-mail: mbm@mbmpraha.cz

website: http://www.mbmpraha.cz

Velkoobchodní a maloobchodní prodej nástrojů na obrábění kovů, upínacího nářadí, měřidel, elektrického ručního nářadí, brusiva.
Zastoupení: SUMITOMO, DORMER, ORODJA ERHART, STELLRAM, MENLO, EUROPA TOOL, NATOOL, NOMA, EROGLU, CHIA-MO
Prodej frézek, CNC soustruhů, obráběcích center a dalšího příslušenství.